Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu jsou specifickou formou úvěrování, kdy žadatel není povinen úvěrové firmě předkládat informace o svém zaměstnání či dokládat jinou formu příjmu. Tento druh půjčky se samozřejmě také hodí pro osoby samostatně výdělečně činné, které mohou mít i problém svůj příjem doložit. Navíc celá řada osob je ve zkušební či výpovědní lhůtě a taková situace opět vyvolává u poskytující společností rozpaky. To se však netýká půjčky bez dokládání příjmu. Ta žádné složité administrativní úkony spojené s doložením příjmů nevyžaduje.

Půjčka bez doložení příjmu online

Půjčka bez doložení příjmu je vhodnou možností, jak získat peníze i za předpokladu, že člověk nemá stabilní a stálý dostatečný příjem. Poskytující instituce tak sice podstupuje nepatrně vyšší riziko, ale to je obvykle vykompenzováno buď vyšší úrokovou sazbou či nějakou formou ručení. Nejčastěji se v praxi využívá ručení majetkem či zapojení ručitele do závazkového vztahu. Nejsnazší formou získání půjčky bez dokládání příjmu je zažádat online pomocí jednoduchého formuláře a vše ostatní nechat na poskytující společnosti. Tak se žadateli ozve a dořeší s ním všechny důležité detaily a především formu a místo předání peněz.

Výhody půjčky bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu je jednoduchou administrativní činností, jelikož k jejímu vyřízení není potřeba poskytovat žádné podpůrné dokumenty o svém zaměstnání. Díky tomu je relativně velmi rychlá a pro žadatele naprosto nenáročná. Stačí předložit dva doklady totožnosti a peníze jsou téměř na cestě. Obvykle se jedná o online formu vyřízení, takže člověk jenom vyplní formulář a čeká, až se mu zaměstnanec společnosti ozve. Vše z klidu svého domova.


Nezávazná online žádost o půjčku do 50 000 Kč:

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
Doporučujeme tyto stránky:

Vyzkoušejte zdarma naše nebankovní půjčky kde opravdu půjčí až do výše 50000 Kč.

Díky expresnímu financová naší půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop můžete mít peníze na účtě ve velmi krátké době.

Naše individuální nabídka úvěru je nyní půjčka 40000 akce ihned dostupná po celém území ČR bez nahlížení do registru dlužníků.

Rychlé půjčky online nyní vyřídíte diskrétně na stránkách www.yespujcky.cz kde naleznete nejrozsáhlešní nabídku půjček na jednom místě.