Půjčky pro ženy na md

Půjčky pro ženy na md jsou určené především ženám (či mužům), kteří se starají o své dítě na mateřské dovolené. Jde o velice specifický druh půjček, jelikož je nutné zohlednit nižší bonitu klientů a klientek. Na mateřské totiž obvykle nejenže klesnou příjmy, ale často, vzhledem k vysokým nárokům dítěte, také vzrostou výdaje. A jak tyto výdaje pokrýt? Jednoduše pomocí půjčky pro ženy na md. Ta je určena přímo pro ženy na mateřské dovolené, takže i její podmínky jsou uzpůsobeny jejich požadavkům.

Možnosti půjčky pro ženy na md
Každý případ půjčky pro ženy na md je jiný. Jedna žena nemá žádné úspory a její výdaje převyšují mateřskou, kterou získává. Jiná žena má nějaké úspory, ale přesto by potřebovala navýšit příjmy. A poslední možností je žena, která si i při mateřské dovolené přivydělává, ale aktuálně potřebuje více, než má. Všem těmto ženám je půjčka na mateřské určena a vyjde jim vstříc. Jde o to, že ženy nemusejí prokazovat svůj příjem a při vhodném využití ručitele či zástavy může jít o velice výhodnou půjčku téměř na cokoliv.

Výhody a nevýhody půjčky pro ženy na md
První zásadní výhodou půjčky pro ženy na md je již její samotné poskytnutí. Žena nemůže obvykle prokázat dostatečné příjmy převyšující výdaje, avšak to u půjčky na mateřské nevadí. Je totiž na takové finanční situace připravena. Určitou nevýhodou může být buď vyšší úrok, nebo potřeba nějaké formy ručení. Obvykle prostřednictvím osoby ručitele či zástavy majetku, který má vyšší hodnotu než půjčka samotná. Poté získá i žena na mateřské dovolené, které nemůže prokázat dostatečný příjem, finanční injekci ve formě půjčky na mateřské, díky níž může hradit své potřeby, které jsou v případě dítěte téměř nekonečné.

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
Doporučujeme tyto stránky:

Vyzkoušejte zdarma naše nebankovní půjčky kde opravdu půjčí až do výše 50000 Kč.

Díky expresnímu financová naší půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop můžete mít peníze na účtě ve velmi krátké době.

Naše individuální nabídka úvěru je nyní půjčka 40000 akce ihned dostupná po celém území ČR bez nahlížení do registru dlužníků.

Rychlé půjčky online nyní vyřídíte diskrétně na stránkách www.yespujcky.cz kde naleznete nejrozsáhlešní nabídku půjček na jednom místě.